Odehrálo se!

20. DIVADELNÍ SEZÓNA 2023/2024


Děkujeme  obci Olšany za včerejší podporu a krásnou atmosféru při představení Císařova brázda. Sdílíme nakousnutí i k nám do zákulisí. A za tři týdny nás čeká další premiéra! Více informací již brzy.


Tak 20. divadelní sezóna oficiálně zahájena!! Děkujeme všem, kdo jste u toho byli s námi! Zároveň jsme do našich řad čestných členů D.A.V.A v pátek přivítali naši nejmilejší kostymérku a obrovskou podporu souboru, paní Marii Hýzlovou. 


Drazí naši diváci a příznivci. Pevně věříme, že se nás v pátek. 8.9., sejde plný sál! Už se na vás všechny moc těšíme! Na zahájení naší 20. divadelní sezóny přece nemůžete chybět! 


POZOR! POZOR! Pro milovníky piva a zpívajících "Daváků" je tu jedinečná příležitost zažít toto perfektní spojení! Pište si! Ve čtvrtek 7.9. od 17 hodin se potkáme za Petr Hauskrecht - Parní pivovar, na 3. ročníku Chmelobraní. Moderovat bude náš Jakub Libánek.


Pozor! Letos pro vás máme NOVINKU! Tuto sezónu si můžete zakoupit vstupenky dopředu na kterékoliv naše představení včetně vánočních koncertů!  


JAKUB KŘÍŽ PŘIPRAVIL PRO JUBILEJNÍ 20. DIVADELNÍ SEZÓNU NOVOU GRAFICKOU PODOBU LOGA